نقاشی ساختمان

برای اینکه منزل یا محل کارتان را نقاشی کنید یا میتوانید از یک نقاش حرفه ای کمک گیرید یا حتی میتوانید با دریافت آموزش های لازم در سطح کیفی پایین تر خودتان اینکار را انجام دهید.

نقاشی ساختمان

در داخل منازل دو رنگ پلاستیک و روغنی پرکاربردترین انواع مورد استفاده در نقاشی ساختمان هستند ولی با توجه به بروز و ظهور رنگهای مدرن هم اکنون یه نقاش گزینه های بیشتری در دست دارد تا از انها استفاده کرده و طبیعتا نتایج حاصل از استفاده از رنگ های مدرن هم تفاوت معناداری با سایر رنگ ها خواهد داشت.

نقاشان تهران

گروه نقاشان تهران قدیمی ترین مجموعه ارائه دهنده خدمات نقاشی ساختمان در تهران , کرج و شهریار میباشد . این گروه به پشتوانه چندین سال تجربه و کارکردن در مناطق مختلف تهران و کرج در سریعترین زمان پروژه های شما را به بهترین قیمت نقاشی ساختمان و کیفیتی ماندگار و کم نظیر به انجام میرساند.

میان ما و شما فاصله بسیار اندک است و با یک تماس چند ثانیه ای یکی از کارشناسان و نقاشان ما در سریعترین زمان ممکن به محل پروژه شما آمده و آن را بازدید کرده و فرایند قیمت دهی و عقد قرارداد کتبی یا شفاهری همکاری انجام میشود.

چرا نقاشان تهران؟

در بازار رقابتی امروز اگر یک مشتری اقدام به انتخاب یک مجری پروژه یا محصولی میکند بدون تردید با وجود داشتن انتخاب های زیاد اقدام به سنجش تفاوت ها , تمایز ها و مزایای یک محصول یا خدمات میکند و سپس انتخاب میکند . حال اگر یک مشتری نیازمند نقاشی ساختمان و منزلش است چرا نقاشان تهران را انتخاب کند؟

نقاشان تهران 35 سال است که همراه شماست

نقاشان تهران فقط در سال 95 و 3 ماهه اول سال 96 تاکنون اقدام به اجرای بیش از 1900 پروژه نقاشی ساختمان در تهران کرده است.

نقاشان تهران اکیپ های کاری زیادی دارد و در اسرع وقت کار شما را اجرا میکند.

ما در 7 منطقه تهران نمایندگی فعال داریم : این یعنی سرعت در اجرای پروژه های نقاشی ساختمان و منازل شما

 

نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک

استفاده از رنگ پلاستیک در نقاشی ساختمانیاز زمانهای دور رایج بوده و عملا خیلی از مردم پروسه نقاشی منزل در در دورنگ روغنی و پلاستیک خلاصه میدانند . ما هم بخاطر قیمت پایین تر هر متر مربع نقاشی پلاستیک ساختمانی بیش از نیمی از پروژه های اجراییمان در همین زمینه بوده است .

مزایا و نواقص نقاشی با رنگ پلاستیک

نقاشی با رنگ پلاستیک طول عمر پایین تری دارد

نقاشی ساختمان رنگ پلاستیک قیمت مناسبتری از سایر انواع نقاشی دارد

بطور کلی رنگ های پلاستیک خاصیت شستشوی دیوار را ندارند و بسته به کیفیت رنگ شرایط کمی متفاوت تر است

برخی از پروژه های اجرا شده با رنگ پلاستیک

 


نقاشی ساختمان با رنگ اکرلیک

نقاشی ساختمان با رنگ اکرلیک چند سالی است که رایج شده و از استقبال خوبی هم بخصوص در بین قشر جوان روبرو شده است . استفاده از رنگ های اکرلیک عموما از ترکیب اکریل با رنگ های روغنی حاصل میشود و در واقع نقاشی ساختمانی با رنگ اکرلیک را میتوان نوعی از نقاشی با رنگ روغن دانست که در ترکیب رنگ از انواع اکریل برای درخشان استفاده میشود .

نمونه کار نقاشی منزل با رنگ اکرلیک : اجرا شده در تهران و کرج

 

در انتخاب نقاش عجله نکنید:

لازم است دقت کرده و در انتخاب نقاش ساختمان عجله نکنید. چرا که عجله کردن در انتخاب نقاش باعث میشود زمان و هزینه های زیادی را به هدر دهید و در نهایت بخاطر عدم دقت در انتخاب نقاش حرفه و کاربلد این شما خواهید بود که متضرر خواهید شد.

نقاش حرفه ای ساختمان را از نقاشان تهران بخواهید

نقاش ساختمان حرفه ای برای نقاشی منازلتان را با با انواع رنگهای روغنی و پلاستیک رنگ بی بو و قابل شستشوی اکریلیک رلوکس و پتینه اجرای بتونه کناف و درزگیری و صاف کردن پانلهای کناف و رنگ آن نصب سنگ آنتیگ باانواع طرح ها و دکوراسیون زیبا برروی دیوار های داخلی  پرداخت دسمزد نقد و اقساط  نقاشی ساختمان با کیفیت عالی و قیمت مناسب را از نقاشان تهران بخواهید.
نقد یا چک

نقاش ساختمان گلبهار

نقاشی ساختمان با کیفیت متفاوت از نقاشان مجرب در شهر گلبهار با تنوع رنگ واستفاده از رنگ های دلخواه شما  پذیرفته میشود و اجرای انواع رنگ های های ساختمانی پلاستیک ، روغنی ، سیلر کیلر ، کناف کاری ، کنیتکس ، پتینه ، مولتی کالری از بهترین برندها و رنگ روغن طرح کاغذ دیواری و انواع درب های MDF و HDF با کیفیت عالی و تضمینی

نقاش و رنگ کار سوله

نقاشی و تزئینات سوله ها و کارخانه ها در کلیه مناطق کشور اععم از تهران و کرج وو… پذیرفته می شود ، با اکیپ کامل و با سابقه بالا در این کارو توسط  نقاش ساختمان با رنگ و کیفیت عالی پلاستیک با بهترین قیمت از متری 1800ب بالا روغنی از 3500 ب بالا اکرلیک از 4000 تومن ب بالا نقاشی  سوله و کارخانه های شما با انواع رنگ های پلاستیک ،روغنی ، بلکا ، اکرولیک و با اجرای طرح های زیبا و نصب کاغذ دیواری و کفپوش با بهترین کیفیت .

ارائه انجام کلیه رنگهای ساختمانی، روغنی، پلاستیکی،

نقاشی ساختمان با قلم مو

امروزه پیش نیاز هرگونه طراحی و اجاد تغییر در دکوراسیون ، نقاشی ساختمان است بطوریکه تمامی موارد تزئیناتی که در مراحل بعد انجام میشود بر روی بستر نقاشی ساختمان ایجاد می شوند . بنابراین اینکه این کار یعنی نقاشی ساختمان بسیار تمیز و حرفه ای انجام شود بسیار مهم است. در ادامه توضیحاتی در این باره میدهیم که شما را با روند و ساز و کار نقاشی ساختمان آشنا می سازد.

نقاشی حرفه ای روی سقف ساختمان ها با قلم مو: از روی پرطره های معروف دنیا

به طرز چشم گیری استقبال و تمایل مشتریان و صاحبان ساختمانها بخصوص در شهر تهران به استفاده از نقاشی از روی پرطره های معرروف جهانی افزایش یافته است.

بر همین اساس گروه نقاشان تهران با استخدام تعدادی از زبده ترین طراحان و کپی کاران پرطره کشور آماده ارائه این خدمات در سطحی حرفه ای و تخصصی به شما عزیزان میباشد.

چرا قلم مو؟

در هر تخصصی نیاز به یکسری ابزار مورد نیاز و ابزار ویژه آن مهارت داریم . به عنوان مثال برای همین نقاشی ابزار های متفاوتی وجود دارد که استفاده از آنها بستگی به محل استفاده دارد. .قلم مو ، غلتک و پیستوله از ابزار آلات نقاشی به حساب می آیند که در ایران رایج ترین آن قلم است و بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد. ولی آیا نیاز است که با قلم مو نقاشی کنیم؟

مزایا و معایب قلم مو:

قلم موها از لحاظ جنس ، اندازه، ضخامت، نوع تار موها، به چند دسته تقسیم می شوند که هر کدام بسته به شرایطی که دارند در موارد خاص خودشان استفاده می شوند. بنابراین باید برای انتخاب نوع قلم مو به نوع رنگی که انتخاب کرده ایم توجه کنیم چون برای هر نوع رنگ ، باید قلم مویی متناسب با شرایط آن رنگ را انتخاب کنیم.این یعنی اینکه نمیتوان از قلم موی رنگ روغن برای رنگ پلاستیک استفاده کرد یا برای جاهایی که محدوده رنگ آمیزی وسیع است از قلم موی باریک استفاده کرد. یکی از معایب قلم مو این است که کاربر باید مهارت استفاده از آن را داشته باشد . به علت تارهای باریک قلم مو و اینکه ممکن است این تارها در هنگام نقاشی رگه هایی را بر روی دیوار ایجاد کند که ظاهر نامناسبی را برای نقاشی در پی خواهد داشت، حتما فرد نقاش باید مهارت استفاده از این ابزار را داشته باشد.

نقاشی ساختمان در تهران

بهترین و قوی ترین تیم نقاشی ساختمان در تهران , نقاشی ساختمان در شمال تهران و نقاشی ساختمان در غرب تهران آماده اجرای انواع رنگ پلاستیک ، روغنی ، مولتی کالر ، بلکا ، پوشش سلولزی ، کنیتکس ، اکریلیک ، روغنی بی بو ، پتینه ، پیکو کالر ، کامپیوتری ، پلی استر ، اپوکسی ، سیلر کیلر۱- اجرای رنگ آمیزی ساختمان  – نقاشی خانه – آپارتمان – راه پله – پارکینگ – اتاق خواب – اتاق کودک – رنگ کردن دفتر کار۲- اجرای رنگ آمیزی و نقاشی انواع ساختمان مسکونی – اداری – تجاری و دولتی و مکان های عمومی و آپارتمان ها و بیمارستان و ۳- اجرای انواع نقاشی کامپیوتری – رنگینه – پیکو کالر – مولتی کالر – پتینه – کنیتکس – بلکا – رولکس و رنگ و ۴- بازسازی – سنگ کاری – لوله کشی – تزئینات – سیم کابل و ۵- اجرای انواع پوشش صنعتی و سلولزی – کنیتکس – اپوکسی – سیلر و کیلر – نیم پلاستیک میباشد.

قبول سفارشات رنگکاری در همه نقاط شهر تهران و حومه

گروه نقاشان تهران آمادگی دارد در کلیه مناطق شهر تهران و حومه تهران اععم از شهرک های اطراف تهران یا شهرستانهای حومه تهران و اطراف استان تهران پروژه ها و سفارشات رنگکاری ساختمان را قبول کرده و اجرا نماید.

تعداد پروژه های انجام شده در تهران:

نقاشان تهران در سطح شهر تهران و مناطق 22 گانه شهری به همراه شهر ها و شهرک های اطراف تهران مجموعا در سال 95 حدود 1900 پروژه اجرا شده در زمینه نقاشی ساختمان را با موفقیت به اتمام رسانده است که در ادامه برخی از مناطقی که بیشترین پروژه های اجرا شده را بخود اختصاص دادند را میتوانید ملاحضه کنید.

نقاشی ساختمان تهرانسر

منطقه تهرانسر در سال 95 مجموعا 182 بار میزبان اکیپ هایی از نقاشان تهران بوده است . و افتخار داشته ایم در زمینه نقاشی ساختمان در تهرانسر کارنامه قابل دفاع و درخشانی را در سال 95 از خود بر جای گذاریم.

نقاشی ساختمان تهرانپارس

منطقه تهرانپارس از 3 راهی تهرانپارس تا حکیمیه تهرانپارس هم در مجموع در سال 95 بیش از 220 پروژه نقاشی ساختمان در تهرانپارس اجرا شده توسط نقاشان تهران را به ثبت رسانید.

نقاشی ساختمانی مدرن در تهران

پروژه هایی که در آنها از رنگ ها و سبک های مدرن نقاشی ساختمانی در تهران در سال 95 اجرا کردیم هم نسبت به سالهای قبلتر روندی رو به رشد داشته و از 82 پروژه در سال 94 به 135 پروژه در سال 95 رسید.

 

قیمت نقاشی ساختمان

قیمت نقاشی ساختمان در سال 96 چگونه است؟

قیمت نقاشی ساختمانقیمت نقاشی ساختمان

 

در سال جدید قیمتها تفاوت انجنانی با سال 95 ندارد

و فعلا در ابتدای سال 96 ققیمت نقاشی ساختمان منوال نیمه دوم سال 95 می باشد.

بروز شده : قیمت نقاشی ساختمان در سال 96 با ثابت بودن قیمت رنگ و دستمزد نقاشان اتحاادیه رشد ی  نداشت.

قیمت نقاشی ساختمان با توجه به نوع و فام رنگ بین 6000 تا 12000 تومان هر متر مربع در سال 95

نقاشی سه بعدی ساختمان و رنگ های جدید

رنگهای ساختمانی جدید عبارتند ازنقاشی ساختمان – رنگ مولتی کالرو رنگ اکریلیک-بی بو (بی بو- رنگهای کامپیوتری) که در این سایت می توانید توضیحات آنها را مطالعه بفرمایید.

لیستهای قیمت را از کارشناسان ما بخواهید.

تعرفه ها و قیمت های نقاشی ساختمان بر اساس نرخ های اعلامی از طرف اتحادیه

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید